post

Ogłoszenia Duszpasterskie

IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021 r.

 

 1. Dzisiaj w IV Niedzielę wielkanocną nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza przypada 58. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W Polsce rozpoczyna on Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego, który jest pod hasłem “Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Zachęcamy wszystkich do modlitwy o powołania do służby Bożej, szczególnie z naszej parafii.

 

 1. W sobotę rozpoczniemy miesiąc maj, który jest poświęcony Matce Bożej. W miesiącu tym uwielbiać będziemy Pana Jezusa przez oddawanie czci Jego Matce. Zapraszamy na Nabożeństwo majowe które będzie codziennie po Mszy świętej o godz.18.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej wypraszać będziemy zatrzymanie epidemii na świecie, uzdrowienie chorych i Bożą opiekę dla nas.

 

 1. W pierwszą sobotę miesiąca 1 maja zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca na Mszę Świętą na godz.7.00 i Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Po Mszy świętej będzie zmiana tajemnic Różańcowych.

 

 1. Dzisiaj 25 kwietnia przypada 15. Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców. Modlimy się, abyśmy zawsze pod opieką świętego Krzysztofa bezpiecznie docierali do celu i szczęśliwie wracali do domu.

 

 1. Przypominamy, że dzisiaj na dodatkowej Mszy świętej o godz.15.00 będzie spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania.

 

 1. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za wszelką życzliwość oraz za wszystkie składane ofiary. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy chętnych w piątek na godz.10.00 do sprzątania naszej świątyni.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 

Rozważając Słowo Boże z dzisiejszej Liturgii: „Ja jestem dobrym Pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają., na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła. Święty Michale…

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione