post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 23.01.2022 r.

III Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego, ustanowioną w celu przypomnienia o wartości Słowa Bożego w życiu chrześcijanina oraz zachęty do zgłębiania Bożego przesłania zawartego w Piśmie Świętym. Zachęcamy do rozważania Słowa Bożego w naszych domach i modlitwy za wszystkich wierzących o łaskę owocnego realizowania powołania chrześcijańskiego. Niech też przez kolejne niedziele i dni powszednie czytanie Pisma Świętego będzie naszym dobrym zwyczajem.

  2. Przypominamy, że ze względu na pandemię, tegoroczna Wizyta duszpasterska ma inny charakter. W tym tygodniu zapraszamy do kościoła na Mszę świętą na godz.18.00 mieszkańców:

Poniedziałek – 24.01. – ulica Plater bloki nr 8, 16 i 18, Ściegiennego bloki nr 99, 109, 121, 163, 165A, 165B, 165C

Wtorek – 25.01. – Szwedzka bloki nr 4, 6, 8, 10, bloki 1W, 1T, 1S, 1R, 1P, bloki 5C, 5D, 5E, 5F, 5G, 5H, 5I, 5K, 5L, Fińska nr 3L, 3M, 3N, 3P, 3R, 3S oraz Litewska blok 12

Środa –26.01.–ulice Matejki, Plater, Modrzewskiego, Podlasie, Prusa, Tuwima

Czwartek – 27.01. – ulice: Kochanowskiego, Skalista, Ściegiennego, Czachowskiego, Wapiennikowa i Starowapiennikowa

Piątek  –  28.01.– ulice: Agrestowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Podgórska, Jędrzejowska, Łotewska, Pińczowska, Włoszczowska, Szwedzka, Duńska, Norweska i Wrzosowa z blokami

Sobota – 29.01. – Kolęda dodatkowa dla tych, którzy nie mogli być w wyznaczonym terminie.

Na Mszy Świętej „kolędowej” modlimy się o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców zaproszonych na dany dzień i udzielamy uroczystego kolędowego błogosławieństwa dla wszystkim zaproszonym mieszkańcom. Foldery z programem kolędy wyłożone są przy wyjściu.

  1. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za wspólną modlitwę, za życzliwość i za wszystkie składane ofiary, szczególnie za ofiary w kopertach składane na potrzeby parafialne w czasie Mszy świętej kolędowej. Bóg zapłać.

Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu zapraszam chętnych do sprzątania w piątek na godz.10.00.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.

Rozważając Słowo Boże z dzisiejszej Liturgii: „Nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją”, na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą błogosławieństwo Boże i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Drukuj
  • email
  • RSS
  • Twitter
  • Ulubione