post

Ogłoszenia  Parafialne – 9.01.2022 r.

Niedziela  Chrztu  Pańskiego

 

 1. W dzisiejszą Niedzielę Chrztu Pańskiego, kończąc okres Bożego Narodzenia dziękujemy Panu Bogu za dar wiary i Chrztu świętego. Od jutra rozpoczynamy tzw. czas zwykły w ciągu roku.

 2. Przypominamy, że ze względu na trwającą pandemię, w ramach Wizyty duszpasterskiej zapraszamy wszystkich Parafian do kościoła na Mszę świętą na godz.18.00 według następującego porządku:

Poniedziałek – 10.01. – mieszkańcy ulicy Barwinek blok nr 11

Wtorek – 11.01. – Barwinek blok nr 12

Środa – 12.01. – Barwinek blok nr 13

Czwartek – 13.01. – Barwinek blok nr 14

Piątek – 14.01. – Barwinek blok nr 15

Sobota – 15.01. – Barwinek blok nr 22 i nr 23.

Na Mszy Świętej „kolędowej” modlimy się o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców zaproszonych na dany dzień i udzielamy uroczystego kolędowego błogosławieństwa dla wszystkich mieszkańców. Foldery z programem kolędy wyłożone są przy wyjściu.

 1. W następną niedzielę o godz.16.00 /16.01./ będzie spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej wraz z rodzicami.

 2. Przypominamy, że dzisiaj o godz.16.00 /9.01./ będzie spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami.

 3. W najbliższą sobotę o godz.19.00 będzie katecheza dla dorosłych.

 4. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za wspólną modlitwę, za życzliwość i za wszystkie składane ofiary, szczególnie za ofiary w kopertach składane na potrzeby parafialne w czasie Mszy świętej kolędowej. Bóg zapłać. Dziękuję także przedstawicielom Wyższego Seminarium za wspólną modlitwę.

Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszam chętnych do sprzątania naszej świątyni w piątek na godz.10.00.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 

Rozważając Słowo Boże z dzisiejszej Liturgii: „Ukazała się łaska Boga, która niesie zbawienie wszystkim ludziom”, na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą błogosławieństwo Boże i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła. Święty Michale…

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione