post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 30.06.2019 r.

XIII Niedziela Zwykła

 

 1. W dniu jutrzejszym /1 lipca/ z racji Imienin Księdza Biskupa Mariana Florczyka zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta na Mszę świętą na godz.18.00. Modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej Łaskawej Kieleckiej w posłudze pasterskiej w diecezji.

 

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada w środę święto świętego Tomasza Apostoła.

 

 1. Informujemy, że z racji okresu wakacyjnego i urlopowego, w lipcu i w sierpniu tj. od następnej niedzieli – 7 lipca do 25 sierpnia, w niedziele o godz.16.30 nie będzie Mszy świętej; pozostałe Msze święte są bez zmian.

 

 1. W tym tygodniu:

– w pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszach świętych o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

– w pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Msze święte, które będą o godz.7.00 i godz.18.00. Spowiedź od godz.6.45 do 7.30 i od godz.17.30. Chorych księża będą odwiedzać od godz.9.00.

– w pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca, które będzie po Mszy świętej o godz.7.00.

 

 1. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i za wszystkie składane ofiary. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy w piątek po Mszy świętej o godz.18.00 do sprzątani świątyni mieszkańców ul. Barwinek z bloku nr 4 z klatki IX i X.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 

Rozważając Słowo Boże z dzisiejszej Liturgii: „Mów, Panie, bo sługa Twój słucha;” – na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą błogosławieństwo Boże i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione