post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 4.07.2021r.

XIV Niedziela Zwykła

 

 1. Jak słyszeliśmy w odczytanym słowie Księdza Biskupa Ordynariusza, w sierpniu po raz czterdziesty na szlak pątniczy wyruszy Kielecka Piesza Pielgrzymka. Pielgrzymi przejdą trasę z Wiślicy przez Pińczów, Kielce na Jasną Górę. Istnieje też możliwość pielgrzymowania tylko na wybranych odcinkach. Zapisy trwają do 5 lipca i odbywają się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: www.pielgrzymka.kielce.pl. Regulamin i bliższe informacje dostępne są na wspomnianej stronie internetowej.

 

 1. Zgodnie z apelem Księdza Biskupa Ordynariusza z minionej niedzieli, zachęcamy do składania ofiar dla poszkodowanych gwałtownymi burzami mieszkańców naszej diecezji. Ofiary możemy składać do puszek, które są wystawione pod chórem.

 

 1. Przypominamy, że w okresie wakacji Msze święte w niedziele są w takim samym porządku jak w ciągu roku.

 

 1. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i za wszystkie składane ofiary. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy chętnych w piątek na godz.10.00 do sprzątania naszej świątyni.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Na czas wakacji i urlopów wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego i dobrego odpoczynku.

 

 1. W miesiącu czerwcu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Katarzyna Cwała, Janina Ochocińska, Bartłomiej Molenda, Rafał Picheta, Alina Karkowska – polecajmy ich miłosierdziu Bożemu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Rozważając Słowo Boże z dzisiejszej Liturgii: „Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali”. – na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą błogosławieństwo Boże i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione