post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 20.09.2020 r.

XXV Niedziela  Zwykła

 

 1. W dniach 26 i 27 września będzie Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Zachęcamy rodziny do indywidualnego wyjazdu.
 2. W sobotę 26 września na Świętym Krzyżu będzie Msza święta w ramach Pielgrzymkowego Rajdu Świętokrzyskiego, która podsumuje tegoroczne indywidualne pielgrzymowanie na Święty Krzyż. Eucharystia rozpocznie się o godz.15.00 w Bazylice na Świętym Krzyżu i będzie jej przewodniczył Ksiądz biskup Jan Piotrowski.
 3. Inauguracyjne spotkanie formacyjne wszystkich Wspólnot wraz z kapłanami będzie w czwartek 24 września na Mszy świętej o godz.18.00. Zapraszamy dotychczasowych członków wspólnot oraz tych, którzy chcą się włączyć we wspólnoty parafialne.
 4. Uczniów klas ósmych, którzy mieszkają na terenie naszej parafii i chcą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie formacyjno-organizacyjne w następną niedzielę na godz.16.00. Kandydaci otrzymają Deklaracje uczestnictwa w przygotowaniu formacyjnym.
 5. Spotkanie dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii świętej będzie w niedzielę 4 października o godz.16.00. Dzieci zapraszamy razem z rodzicami. Na spotkaniu zostaną rozdane różańce.
 6. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy: jutro święto świętego Mateusza apostoła i ewangelisty, w środę wspomnienie Świętego Ojca Pio.
 7. Zwracam się z prośbą o złożenie ofiar w kopertach w następną niedzielę na regulowanie naszych zobowiązań za wykonane prace przy budowanej plebanii parafialnej oraz na kontynuację dalszych prac. Dziękując za dotychczasową ofiarność, prosimy wszystkich o wsparcie dalszych prac.
 8. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i składane ofiary. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy w piątek po Mszy świętej o godz.18.00 do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Barwinka z bloku nr 1 z klatki I i II.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 

Rozważając Słowo Boże dzisiejszej Liturgii: „Pan jest dobry dla wszystkich,
a Jego miłosierdzie nad wszystkim, co stworzył”
na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą błogosławieństwo Boże i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione