post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 29.08.2021r.

XXII  Niedziela Zwykła

 1. Z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, w następną niedzielę
  5 września na Mszy świętej o godz.11.30 modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Z tej racji zachęcamy do spowiedzi, która jest na każdej Mszy świętej. Na tej Mszy świętej będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci.
 2. W pierwszy czwartek miesiąca (2.09.) zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania do kapłaństwa, powołania misyjne i do życia konsekrowanego.
 3. W pierwszy piątek miesiąca Msze święte będą o godz.7.00, 16.30 i 18.00. Do spowiedzi zapraszamy od godz.6.30 do 7.30 i od godz.16.00. Zachęcamy do odprawienia pierwszych piątków miesiąca dorosłych, dzieci i wszystkich kandydatów do Bierzmowania.
 4. W pierwszą sobotę miesiąca (4.09.) zapraszamy Róże Żywego Różańca na Mszę świętą na godz.7.00 i na Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.
 5. W tym tygodniu, z 4/5 września, czyli z soboty na niedzielę nasz dekanat prowadzi nocne czuwanie na Jasnej Górze. Czuwanie rozpocznie się po Apelu Jasnogórskim o godz.21.00. Czuwanie zakończy się Mszą świętą o godz.24.00. Wyjazd autokarem będzie z placu kościelnego w sobotę 4.09. o godz.17.00. Prosimy o zapisywanie się na wyjazd po Mszy świętej.Zachęcamy do wyjazdu.
 6. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy do spowiedzi w piątek na godz.15.30. Przed spowiedzią będzie spotkanie na którym omówimy sposób przygotowania do Bierzmowania i rozdamy indeksy. Przypominamy, że kandydaci przyjmą Sakrament Bierzmowania w sobotę 7 maja o godz.11.00.
 7. Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i ich rodziców zapraszamy w następną niedzielę 5 września na spotkanie na godz.16.00. Po Mszy świętej o godz.16.30 będzie również poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Przypominamy, że I Komunia święta będzie w sobotę 21 maja.
 8. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i za wszystkie składane ofiary. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy chętnych w piątek na godz.10.00 do sprzątania naszej świątyni.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

Rozważając Słowa Pana Jezusa z dzisiejszej Liturgii: ” Wprowadzajcie zaś słowo w czyn, a nie bądźcie tylko słuchaczami oszukującymi samych siebie” na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą błogosławieństwo Boże i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione