post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 5.09.2021r.

XXIII  Niedziela  Zwykła

 

 1. W środę 8 września w Święto Narodzenia NMP odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Wiślicy. O godz.12.00 będzie odprawiona uroczysta Msza święta odpustowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza. Zachęcamy do indywidualnego wyjazdu. Plan podany jest na tablicy ogłoszeń.

 

 1. Kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców zapraszamy w następną niedzielę 12 września na godz.16.00 na spotkanie formacyjne.

 

 1. Przypominamy, że poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci będzie dzisiaj na Mszy świętej o godz.11.30 i 16.30.

 

 1. Dzisiaj o godz.16.00 będzie spotkanie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców.

 

 1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką w czasie nabożeństw w kościele. Dziękujemy wszystkim, którzy stosują się do przepisów prawa w tym względzie, troszcząc się o zdrowie swoje i bliźnich. Przypominamy równocześnie, że przy ołtarzu Matki Bożej przyjmujemy Komunię świętą wyłącznie na ręce. Pozostałe osoby oczekują na kościele.

 

 1. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i składane ofiary. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy w piątek na godz.10.00 do sprzątania naszej świątyni.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 

 1. W miesiącu sierpniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Renata Sobczyk, Edward Zemsta, Władysław Stąporek, Krystyna Kwapisz, Kazimierz Wójcik i Ferdynand Lipski – polecajmy ich miłosierdziu Bożemu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Rozważając Słowo Boże dzisiejszej Liturgii: „Chwal, duszo moja, Pana, Stwórcę swego”na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą błogosławieństwo Boże i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione