post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 6.10.2019 r.

XXVII  Niedziela Zwykła

 

 1. W następną niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”, który jest wezwaniem do wyrwania się z marazmu zwątpienia i podjęcia zwycięskiej walki z siłami grzechu i zła w życiu osobistym i społecznym. Z tej racji po Mszach świętych będzie przeprowadzana zbiórka pieniędzy na stypendia dla młodzieży znajdującej się w trudnych warunkach materialnych.
 2. W następną niedzielę /13.10./ zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które włączymy w odmawiany różaniec o godz.17.30. Po Mszy świętej o godz.18.00 będzie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
 3. Informujemy, że Sakramentu Bierzmowania uczniom ósmych klas udzieli Ks. Biskup Ordynariusz w sobotę 30 maja 2020 roku o godz.17.00.
 4. Wszystkich ministrantów oraz chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę 9 października na godz.16.30 do kaplicy.
 5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym na godz.17.30.
 6. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i składane ofiary, szczególnie składane w kopertach. Prosimy nadal o składanie ofiar w kopertach na kontynuację prac przy budowanej plebanii. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy w piątek po Mszy świętej o godz.18.00 do sprzątania naszej świątyni mieszkańców z Barwinka z bloku nr 6 z klatki XI i XII oraz chętnych.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 1. W miesiącu wrześniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Artur Januszek, Stanisław Januszek, Rafał Bober, Feliks Sadkowski, Jan Lesisz, polecajmy ich miłosierdziu Bożemu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 2. Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza do naszej parafii został skierowany Ksiądz wikariusz Przemysław Filipkiewicz, którego serdecznie wśród nas witamy. Życzymy Księdzu błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej w posłudze duszpastersko-katechetycznej w naszej parafii, z zapewnieniem o modlitwie. Szczęść Boże!

Rozważając słowa apostołów z dzisiejszej Liturgii: „Panie, Przymnóż nam wiary”, na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

 1. Dziękujemy Klerykom Seminarium za dzisiejszą obecność i wspólną modlitwę. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na potrzeby Seminarium.

 

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione