post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 10.10.2021r.

XXVIII  Niedziela  Zwykła

 

 1. Z racji Dnia Papieskiego przeprowadzana jest dzisiaj zbiórka ofiar na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiary te możemy składać do wystawionych puszek pod chórem i przy bocznym ołtarzu.

 2. We wtorek na godz.18.30 zapraszamy ministrantów oraz kandydatów na ministrantów na spotkanie w salce w kaplicy.

 3. W środę /13.10./ zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które włączymy w odmawiany różaniec o godz.17.30. Po Mszy świętej o godz.18.00 będzie procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

 4. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwie różańcowym, które jest codziennie o godz.17.30. Kto nie może przyjść do kościoła zachęcamy do codziennego odmawiania różańca w swoich domach.

 5. W najbliższą sobotę na godz.19.00 do kaplicy zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

 6. Przypominamy, że w naszej Parafii można zamawiać tak zwane intencje zbiorowe Mszy świętej, która będzie odprawiana w środę o godz.18.00.

 7. Dzisiaj o godz.16.00 jest spotkanie formacyjne kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami.

 8. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i składane ofiary. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy w piątek o godz.10.00 do sprzątania naszej świątyni mieszkańców Barwinka z bloku nr 1 z klatki VII i VIII oraz chętnych.

 

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 

Rozważając słowa dzisiejszej Liturgii: „…trudno wejść do królestwa Bożego tym, którzy w dostatkach pokładają ufność”, na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła. Święty Michale…

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione