post

Ogłoszenia Duszpasterskie – 3.11.2019 r.

XXXI Niedziela Zwykła

 

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały miesiąc październik modlili się wspólnie na różańcu w naszej świątyni. Było to piękne świadectwo gromadzących się dzieci i rodziców oraz młodzieży i dorosłych, którzy zawierzali się opiece Matki Bożej Różańca Świętego. Dziękujemy również tym wszystkim, którzy przez cały miniony miesiąc modlili się na różańcu w swoich mieszkaniach sami lub z rodziną.

 

 1. Przypominamy, że w zakrystii można zamawiać wypominki roczne i półroczne za zmarłych, za których modlimy w niedzielę przed Mszą świętą.

 

 1. Bóg zapłać za wspólne uczestnictwo w Najświętszej Eucharystii, za życzliwość i wszystkie składane ofiary. Prosimy nadal wszystkich o składanie ofiar w kopertach na kontynuację prac przy budowanej plebanii oraz na trwające prace związane z oświetleniem zewnętrznej elewacji kościoła i placu kościelnego. Dziękując za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zapraszamy w piątek po Mszy świętej o godz.18.00 do sprzątania naszej świątyni mieszkańców z Barwinka z bloku nr 7 z klatki VII i VIII i chętnych.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje osobiste uroczystości życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

 

 1. W miesiącu październiku z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Kazimierz Skrok, Teresa Jasonek, Zofia Kobryń, Zygmunt Gondek, Marianna Sieśkiewicz – polecajmy ich miłosierdziu Bożemu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Rozważając słowa dzisiejszej Liturgii: Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne” na nowy tydzień przyjmijmy z wiarą Boże błogosławieństwo i polecajmy się wstawiennictwu Świętego Michała Archanioła.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Twitter
 • Ulubione