ul. Szwedzka 2, 25-135 Kielce

41 368 77 64

Intencje

Sobota, 17.02.2024

7.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla: Teofil Rokosz i Julia Rokosz (z racji urodzin)
7.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)
7.00 – śp. Jerzy Bryl
17.00 Chrzest święty: Julia Maria Bacenko
18.00 – śp. Helena (1 r. śm.) Stanisław Matuszewscy, zm. Matuszewskich, Wójcików i Kozłowskich
18.00 – śp. Janina, Tadeusz Buras, zm. Burasów i Dziubków

I Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2024

7.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)
8.30 – śp. Kazimierz, Andrzej Stochmal
10.00 – Za Parafian
11.30 – śp. Alicja
13.00 – śp. Jan Górski (9 r. śm.)
16.30 – śp. Zenon Zasempa (2 r. śm.)
18.00 – śp. Mieczysław, Wanda (5 r. śm.) Berner

Poniedziałek, 19.02.2024

7.00 – śp. Stanisław Pająk
7.00 – śp. Klemens Gerlach
18.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)
18.00 – śp. zm. z rodzin Koszewskich, Ruszczyków i Prusinowskich

Wtorek, 20.02.2024

7.00 – śp. Jakub Smołuch (55 r. śm.) Bolesława(k), Michał Smołuch
7.00 – śp. Kamil Zając
18.00 – śp. Leszek Ziach
18.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)

Środa, 21.02.2024

7.00 – śp. Antoniego Szelesta
7.00 – śp. Janusz Bera
18.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)
18.00 – śp. Marianna (40 r. śm.) zm. Kwietniów, Wanda Pasternak

Czwartek, 22.02.2024

7.00 – śp. Stanisław Kępski (30 r. śm.) Piotr, Katarzyna Kęcki
7.00 – śp. Krystyna, Eugeniusz Szkalej (15 r. śm.)
7.00 – śp. Jerzy Bryl
18.00 – śp. Andrzej Oręczak
18.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)

Piątek, 23.02.2024

7.00 – śp. Jan Łudczyk
7.00 – śp. Lech Gernadowicz
18.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)
18.00 – śp. Krystyna, Stanisław, Mateusz Kamińscy

Sobota, 24.02.2024

7.00 – śp. Władysław Kaleta
7.00 – śp. Janusz Bera
18.00 – śp. Stanisław Kwiatek (2 r. śm.)
18.00 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)

II Niedziela Wielkiego Postu, 25.02.2024

7.00 – śp. Mieczysław Sobociński (r. śm.)
8.30 – śp. Sławomir Zbroiński (gregorianka)
10.00 – śp. Genowefa, Marianna, Władysław Kozak, Antonina, Stanisław Szałas
11.30 – śp. Witold Adamczyk (5 r. śm.)
13.00 – Za Parafian
16.30 – śp. Krystyna Obrocka (22 r. śm.)
18.00 – śp. Mirosław, Marianna, Roman Orlińscy

Dziś w Liturgii
Msze Święte
Niedziele i święta
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:30, 18:00
Święta zniesione
07:00, 08:30, 10:00, 16:30, 18:00
Dni powszednie
07:00, 18:00
Soboty
07:00, 18:00*
*z formularzem niedzielnym
Kancelaria

Poniedziałek – środa
16:30 – 17:30 (dyżur: ks. Wikariusz)
Czwartek
18:45 – 20:00 (dyżur: ks. Proboszcz)
Piątek
18:45 – 20:00 (dyżur: ks. Wikariusz)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.