ul. Szwedzka 2, 25-135 Kielce

41 368 77 64

Intencje

Sobota 15.06.2024

7.00 – śp. Teresa Rokosz
7.00 – śp. Jadwiga i Leonard Bociurko
18.00 – Dziękczynna o bł. Boże dla Agnieszki i Tadeusza Wojas (25 r. ślubu)
18.00 – śp. Elżbieta Konarska (20 r. śm.) Janina (30 r. śm.), Jerzy Barańscy zm. Barańskich i Konarskich
18.00 – śp. Jolanta (z racji imienin)

XI Niedziela Zwykła, 16.06.2024

7.00 – śp. Krystyna Płońska (22 r. śm.) zm. Bieleckich
8.30 – Za Parafian
10.00 – Dziękczynna o zdrowie i bł. Boże dla Bartłomieja, Wiktorii i Natalii
11.30 – O bł. Boże i opiekę MB dla Michaliny (7 r. urodzin)
Msza święta na zakończenie roku szkolnego
13.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla Filipa (18 r. urodzin)
16.30 – śp. Władysława(k) Walczak (26 r. śm.) Julianna Mochocka (6 r. śm.) Tadeusz, Jerzy Walczak, Stefan Mochocki
18.00 – śp. Alicja

Poniedziałek 17.06.2024

7.00 – śp. Bronisław Ubysz (28 r. śm.), Zofia Ubysz, Paweł Kopeć
7.00 – śp. Krzysztof Stradowski (10 r. śm.)
7.00 – śp. Ewa Januszek –Żarnowiec
18.00 – śp. Marcin Jędrocha (17 r. śm.)
18.00 – śp. Leszek, Aniela, Stanisław Ziach

Wtorek 18.06.2024

7.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla Marka w dniu Imienin.
7.00 – śp. Rozalia, Michał, Leszek Nawroccy i zm. Kulczykowskich
7.00 – śp. Eugeniusz, Kazimiera(k) Sęk
18.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla Elżbiety Wielgus (imieninowa)
18.00 – Dziękczynna o bł. Boże dla Oliwiera (3 r. ur.) oraz Piotra (34 r. ur.)

Środa 19.06.2024

7.00 – śp. Wanda Prześlak
7.00 – śp. Dawid Zarzycki
7.00 – śp. Mariusz Kanarek
18.00 – śp. Rafał Picheta (3 r. śm.) Stanisław Picheta, Czesław Wójcik
18.00 – śp. Jan, Janina Knap, Apolonia, Jan Łabędzcy, Jan Branicki

Czwartek 20.06.2024

7.00 – śp. Antonina, Józefa(k), Jan, Renata
7.00 – śp. Bożena Kropczyk
18.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla Magdaleny (25 r. urodzin)
18.00 – śp. Kamil Zając
Piątek 21.06.2024
7.00 – śp. Aniela, Władysław Zatorscy, Stanisław Zatorski
7.00 – śp. Jerzy Salwowski
18.00 – Dziękczynna o bł. Boże dla Anny i Kamila oraz Anety i Dominika (r. ślubu)
18.00 – śp. Janina Ogińska (imieninowa), Franciszek Ogiński

Sobota 22.06.2024

7.00 – śp. Józef, Helena Jasonek
7.00 – śp. Tadeusz Czechowicz (z okazji dnia ojca)
18.00 – O bł. Boże dla Jacka Ślęzak (18 r. urodzin)
18.00 – śp. Krzysztof Kuzka (11 r. śm.)
18.00 – śp. Zygmunt Wilczkowski

XII Niedziela Zwykła, 23.06.2024

7.00 – O bł. Boże i opiekę MB dla Daniela(m) Stochmal (17 r. urodzin)
8.30 – śp. Janina, Piotr, Eudokia
10.00 – śp. Jan, Zofia, Waleria Barańscy, Henryk Chęciński
11.30 – O bł. Boże i opiekę MB dla Aleksandry (18 r. urodzin)
13.00 – Za Parafian.
Chrzest św: *Iga Czarnecka; *Jan Wiktor Wójcik
16.30 – śp. Jan Zapart (im. oraz ur.) Edyta Zapart zm. Skowrońskich i Zapartów
18.00 – śp. Wanda, Kazimierz Nowak, Danuta Nowak i zm. z rodziny

Dziś w Liturgii
Msze Święte
Niedziele i święta
07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:30, 18:00
Święta zniesione
07:00, 08:30, 10:00, 16:30, 18:00
Dni powszednie
07:00, 18:00
Soboty
07:00, 18:00*
*z formularzem niedzielnym
Kancelaria

Poniedziałek – środa
16:30 – 17:30 (dyżur: ks. Wikariusz)
Czwartek
18:45 – 20:00 (dyżur: ks. Proboszcz)
Piątek
18:45 – 20:00 (dyżur: ks. Wikariusz)